Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Okresné a regionálne skúšky psov

Farbiarske skúšky malých plemien
18.05.2013     Galanta, Senec           
25.05.2013     Malacky           
25.05.2013     Michalovce        
01.06.2013     Šaľa              
08.06.2013     Levice            
09.06.2013     Gelnica           
15.06.2013     Nitra, Spišská Nová Ves, Žiar nad Hronom   
16.06.2013     Bratislava, Humenné, Senica
22.06.2013     Piešťany          
23.06.2013     Stará Ľubovňa, Trnava            
30.06.2013     Zvolen            
06.07.2013     Topoľčany         
07.07.2013     Čadca, Košice-mesto      
17.08.2013     Bardejov, Krupina
18.08.2013     Ružomberok        
01.09.2013     Svidník, Vranov nad Topľ.  
07.09.2013     Brezno, Ilava, Levoča, Prievidza
08.09.2013     Považská Bystrica, Prešov
14.09.2013     Námestovo         
15.09.2013     Detva, Poprad, Zlaté Moravce     
21.09.2013     Lučenec, Partizánske, Rimavská Sobota   
22.09.2013     Trenčín, Tvrdošín
29.09.2013     Kežmarok, Liptovský Mikuláš 
06.10.2013     Komárno           
13.10.2013     Košice-okolie     
20.10.2013     Dolný Kubín, Trebišov


Lesné skúšky malých plemien
09.06.2013     Košice-mesto      
29.06.2013     Zvolen            
30.06.2013     Sobrance          
13.07.2013     Levice            
15.09.2013     Košice-okolie     
21.09.2013     Ilava             
22.09.2013     Čadca, Lučenec           
05.10.2013     Zlaté Moravce     

Farbiarske skúšky duričov
 23.06.2013     Košice-okolie      
14.09.2013     Bratislava, Ilava
15.09.2013     Námestovo          
21.09.2013     Galanta            
06.10.2013     Malacky            
12.10.2013     Trenčín            
19.10.2013     Trnava             
26.10.2013     Žiar nad Hronom    
27.10.2013     Senica             
09.11.2013     Michalovce         
17.11.2013     Košice-mesto       
23.11.2013     Prievidza          
07.12.2013     Zvolen 

Skúšky duričov
19.10.2013    20.10.2013     Krupina           
26.10.2013    27.10.2013    Bánovce nad Bebravou, Lučenec, Ružomberok,Žilina            
02.11.2013    03.11.2013     Malacky, Vranov nad Topľ.  
09.11.2013    10.11.2013     Ilava, Liptovský Mikuláš, Prešov, Rimavská Sob.,  Zlaté Moravce, Žiar nad Hronom             
16.11.2013    17.11.2013     Brezno, Čadca, Košice-okolie, Námestovo, Poprad, Považská Bystrica, Sobrance,  Zvolen
23.11.2013    24.11.2013   
Banská Bystrica, Bardejov, Dolný Kubín, Senica,  Humenné, Kežmarok, Krupina, Levice,Trenčín, Partizánske,Stropkov,Tvrdošín
30.11.2013    01.12.2013     Čadca, Piešťany, Rimavská Sobota, Topoľčany
07.12.2013    08.12.2013     Gelnica, Humenné, Prievidza, Senica, Svidník,    Trenčín, Vranov nad Topľ., Veľký Krtíš, Žiar nad Hronom   
14.12.2013    15.12.2013     Levoča, Martin, Spišská Nová Ves, Stará Ľubov. 
09.11.2013    10.11.2013   
Banská Bystrica     Memoriál A. Renču
           
Skúšky v brlohárení

8.-9. júna 2013 - medzinárodné skúšky v brlohárení Turá Lúka,

                              CACIT, CACT, CCT

4. augusta 2013 - chovné skúšky v brlohárení Branisko, CCT

 

 
Reklama